Veebikursused

INDIVIDUAALTUNNID SKYPE’I VAHENDUSEL

  • saate õppida vabalt valitud ajal ja kohas
  • iganädalane personaalne tagasiside

Teiega tegeleb prantsuse keele õpetaja, kes valib välja just teie vajadusele ja keeletasemele vastavad tegevused. Tunnid toimuvad teile sobival ajal ja teile kohandatud õppematerjalide järgi.
Kontakt: cours(at)ife.ee  või 627 1196


PRANTSUSE KEELE VEEBIKURSUSED FRANTASTIQUE

See on võimalus õppida prantsuse keelt lõbusal moel ja iga päev pisut edasi arenedes. Jälgige teile igapäevaselt meiliga saadetavaid lugusid, tehke lugudega seotud harjutusi ja saage harjutustele tagasisidet. Saate sedasi jälgida näiteks Victor Hugo seiklusi prantsuse keelt kõnelevaid riike avastamas. Tunnid on lõbusad, praktilised ja võimaldavad kuulda erinevaid aktsente. Tunnid sobivad kõigile vähemalt 15-aastastele edasijõudnud keeleõppijatele.

Enam kui 2 miljonit keeleõppijat on lummatud Frantastique’i veebikursustest. Uurige järele, miks! Esimene nädal veebitunde on tasuta.

Frantastique

Tasuta MOOC veebikursused on kõigile avatud

14. juuni 2016

Kas te MOOC'se teate?MOOC’sid (Massive Open Online Course) on kõigile avatud tasuta veebikursused. Kuna kursustel osalemiseks kodust lahkuma ei pea ja piisab netiühendusest, on korraga “loengutes” väga palju rahvast – isegi kuni 100 000 inimest.MOOC’sid jõudsid Euroopasse umbes 5...

Loe edasi

kursused

TASUTA PRANTSUSE KEELE VEEBIKURSUS TASEMELE A1

5. Aprill 2016 / 27. Juuni 2016 - Tallinn

Olete saavutanud taseme A1 prantsuse keeles? Sooviksite arendada teadmisi edasi A2 taseme suunas ning panna proovile tasemekursustel õpitu? Pakume teile võimalust 9. maist 27. juunini 2016 osaleda prantsuse keele kursusel A2 tasemele MOOC's.Mis on MOOC (Massive Open Online Course)? Tegemist on...

Loe edasi
Loe artiklit teises keeles: Français, English, Русский,